پرفکت مانی یکی از بهترین سیستم های پرداخت بین المللی آنلاین و مجازی است که امروزه بسیار گسترش یافته است و در بسیاری از کشور ها افراد به جای حمل و نقل پول خود از این سیستم پرداخت استفاده می کنند. استفاده از پرفکت مانی پیش نیاز های زیادی ندارد و تنها کافی است که شما یک اکانت پرفکت مانی ساخته باشید. مرحله بعد از ساخت اکانت، شارژ پرفکت مانی است که موضوع بحث امروز ما نیز هست.

 

شارژ پرفکت مانی

شارژ پرفکت مانی

شارژ پرفکت مانی یا واریز کردن پول به اکانت پرفکت مانی مرحله ای است که اگر بخواهید از اکانت خود استفاده کنید، لازم است آن را انجام دهید. در ادامه با شما آموزش شارژ پرفکت مانی را بصورت اصولی را بررسی می کنیم.

برای واریز پول به حساب پرفکت مانی خود که در انگلیسی به آن Desposit می گویند، چند روش ثابت شده وجود دارد که برای شارژ پرفکت مانی باید از آن ها حتما استفاده کنید در ادامه این روش ها را می توانید مشاهده کنید. البته یادآوری این نکته ضروری است که از بعضی از روش ها نمی توانید استفاده کنید چرا که برای ایرانیان باتوجه به مشکلات تحریم و … قابل انجام نیست. در ادامه روش های شارژ پرفکت مانی را می توانید مشاهده کنید:

 • حواله بانکی
 • کارت اعتباری
 • بیت کوین
 • صرافی های آنلاین معتبر
 • انتقال بین اکانت های پرفکت مانی

شارژ پرفکت مانی در ایران

در ایران با توجه به سیستم بانکداری موجود، نمی توان از پرفکت مانی در بانک های داخل کشور به صورت رسمی پشتیبانی کرد و نیازهای کاربران این سیستم پرداخت را پاسخگو بود. به همین دلیل برای شارژ اکانت پرفکت مانی نمی توانید از حواله بانکی استفاده کنید!

برای شارژ پرفکت مانی با کارت های اعتباری شما باید ویزا یا مستر کارت داشته باشید که این مسئله هم در ایران با توجه به هزینه های زیاد ارز خیلی کار عاقلانه ای به نظر نمی رسد.

شارژ رفکت مانی

کاربرد های پرفکت مانی چیست؟

اگر بخواهیم فقط به چند تا از کاربرد های پرفکت مانی به طور خلاصه اشاره ای کرده باشیم، موارد زیر هستند:

 • انتقال راحت پول بین اعضای اکانت های پرفکت مانی
 • دریافت حقوق های بین المللی و تبدیل به ارز داخلی
 • انجام راحت و سریع پرداخت های عادی در اینترنت
 • نگهداری پول به صورت کاملا امن و دریافت سود بصورت ماهیانه
 • خرید آنلاین ارز دیجیتال، طلا، دلار و یورو و نگهداری در حساب

یکی از بزرگترین مزیت های اکانت پرفکت مانی نسبت به سایر سیستم های انتقال پول، ساده بودن رابط کاربری آن است. در پرفکت مانی به راحتی می  توان از پرداخت ارز دیجیتال به جای پرداخت پول هم استفاده کرد.

شما می توانید در حساب پرفکت مانی خود تنظیمات ساعتی و زمانی خاصی انجام دهید تا پرداخت هایی بصورت اتوماتیک انجام شوند. حساب پرفکت مانی شما حداقل باید ۱۰۰۰ دلار موجودی داشته باشد و ماهانه ۴ درصد سود به حساب شما اضافه خواهد شد.

انواع اکانت های Perfect Money

در هنگام باز کردن حساب پرفکت مانی خود شما می توانید از بین ۳ نوع اکانت مختلف، یک حساب را برای خود باز کنید. این حساب عبارت اند از: عادی، ویژه و همکار

برای انتخاب دقیق و هوشمندانه نوع اکانت، بهتر است با این اکانت ها بیشتر آشنا شوید. با ما همراه باشید.

اکانت عادی پرفکت مانی (Normal)

همه افرادی که در پرفکت مانی قصد باز کردن یک حساب دارند می توانند از این نوع اکانت استفاده کنند. این حساب هیچ گونه محدودیتی ندارد و تمامی کارهای خود را در محدوده پرفکت مانی به راحتی می توانید انجام دهید.

اکانت حساب کاربری ویژه (Premium)

کاربران عادی که بیش از یک سال حساب کاربری فعالی دارند، می توانند از این حساب استفاده کنند. اگر بعد از یک سال خواستید، اکانت شما از عادی به ویژه تغییر پیدا کند باید از طریق واحد خدمات مشتریان پرفکت مانی درخواست خود را بصورت رسمی ارسال کنید.

اکانت حساب کاربری ویژه مزایای مخصوص به خودش را دارد که از جمله این مزایا می توان به انتقال وجه با کارمزد ۲ درصد و قرار گرفتن در اولویت بالا برداشت و شارژ حساب اشاره کرد.

اکانت حساب کاربری همکار (Partner)

افرادی که فروشگاه اینترنتی دارند و از حساب پرفکت مانی برای فروشگاه خود می خواهند استفاده کنند می توانند از این نوع حساب استفاده کنند. این اکانت بالاترین سطح امکانات و دسترسی را دارد و اعتماد زیادی را برای صاحب آن در پرفکت مانی فراهم می کند

از بهترین مزیت های این نوع حساب کاربری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کارمزد کم ۱٫۵ درصد برای انتقال و برداشت پول از حساب
 • امکان شارژ حساب پرفکت مانی از طریق پکونیکس با کارمزد کم ۱٫۵ درصد
 • سود سالیانه ۸ درصد و محاسبه دقیق آن بصورت ماهیانه
 • و …

امنیت پرفکت مانی

پرفکت مانی در واقع سیستم جدید انتقال پول است و به دلیل جدید بودن خیلی محبوب نیست! این محبوبیت پایین باعث شده است که پرفکت مانی مورد توجه هکرهای کلاه سیاه قرار نگیرد البته خود پرفکت مانی در این زمینه تدابیر امنیتی زیادی اندیشه است.

دسته بندی:

پرفکت مانی

پرفکت مانی

پنج شنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۸

254 بازدید