یکی از قوی ترین و بهترین سیستم های انتقال پول در جهان که به تازگی وارد این عرصه شده است پرفکت مانی است. دلار پرفکت مانی یا همان اکانت پرفکت مانی دلاری یکی از شیوه‌های رایج برای نقل و انتقال پول است. پرفکت مانی علاوه بر دلار برای نگهداری یورو، طلا و ارز دیجیتال هم استفاده می‌شود. در ادامه با ما همراه باشید تا دلار پرفکت مانی را بهتر بشناسید.

دلار پرفکت مانی

پرفکت مانی

Perfect Money یک سیستم مالی آنلاین است که خدمات خود را در زمینه پول الکترونیک و کیف پول الکترونیک چند سالی است که شروع کرده است. با پرفکت مانی می‌توانید خود را از حمل و نقل پول نقد بی نیاز کنید چرا که این سیستم در سراسر جهان به راحتی می تواند پول الکترونیک شما را توسط صرافی ها به نقد تبدیل کند.

پرفکت مانی برای نگهداری ارز های دیجیتال نظیر بیت کوین، ارز های رایج دنیا مانند یورو و دلار و طلا  استفاده می شود. پرفکت مانی به خاطر جدید بودن زیاد معروف و مشهور نیست اما این شرکت سیاست های خوبی در این زمینه داشته است که مزیت های زیادی به کاربران می دهد در ادامه برخی از مزیت های دلار پرفکت مانی را با هم بررسی می کنیم.

مزیت های دلار پرفکت مانی

دلار پرفکت مانی کاربرد های فراوانی دارد و همین کاربرد ها باعث شهرت و عمومی شدن استفاده از این ارز رایج شده است.

دلار پرفکت مانی در همه جا در دسترس است!

در هر جای دنیا که باشید می توانید به حساب پرفکت مانی خود دسترسی داشته باشید و در سراسر دنیا صرافان زیادی با این سیستم مالی آنلاین همکاری می کنند که باعث پیشرفت بی نظیر این سیستم شده است.

این مزیت به شما این امکان را می دهد که نیازی به حمل پول نقد نداشته باشید و به راحتی با پرفکت مانی پول خود را در یک فضای امن نگهداری کنید!

فضایی امن با سود سپرده بصورت ماهیانه

شما می توانید پول خود را بصورت مجازی در اینترنت در یک فضای امن که جلوی هر حمله سایبری را می تواند بگیرد، نگهداری کنید و حتی سود هم دریافت کنید!

حداقل میزان سپرده در پرفکت مانی ۱۰۰۰ دلار است که سود سالیانه ۴ درصدی با محاسبه ماهیانه به صاحبان اکانت ها تعلق می گیرد.

ووچر پرفکت مانی

یکی از مزیت های پرفکت مانی داشتن چک آنلاین ووچر پرفکت مانی است. شما با ووچر می توانید خرید کنید، صورت حساب های خود را پیدا کنید، به اعضای خانوادتان پول بدهید و …!

با ووچر نیازی نیست به اکانت دسترسی داشته باشید و یا  حتی اکانت پرفکت مانی داشته باشید!

ووچر شبیه یک چک آنلاین است که چند مشخصه دارد و این مشخصه ها کاری می کنند که شما صورت حساب های خود را پرداخت کنید.

دلار پرفکت مانی در ایران

دریافت درآمد ارزی

با توجه به تحریم هایی که کشور عزیزمان ایران شده است، افرادی که درآمد ارزی دارند به سختی می توانند درآمد خود را نقد کنند! اما خوشبختانه با به وجود آمدن دلار پرفکت مانی این دسته از افراد می توانند درآمد ارزی خود را در پرفکت مانی دریافت کنند و در ایران به ریال تبدیلش کنند!

این کار کارمزد و هزینه بسیار کم تری نسبت به مواردی مانند مستر کارت دارد.

باز کردن حساب دلار پرفکت مانی

برای باز کردن حساب دلار پرفکت مانی کافی است وارد سایت پرفکت مانی شوید. در قسمت زبان ها توصیه می کنیم که از زبان انگلیسی برای این کار استفاده کنید چرا که زبان Persian یا فارسی سایت ترجمه گوگل ترنسلیتی است و ایرادات زیادی دارد.

شما به راحتی می توانید در پرفکت مانی حساب دلار پرفکت مانی باز کنید. برای این کار تنها به چند سوال که مربوط به اطلاعات شخصی است پاسخ دهید و بعد از آن تبریک می گوییم شما صاحب یک حساب پرفکت مانی شده اید.

در این مرحله از سمت شرکت پرفکت مانی برای شما یک شماره حساب به ایمیلتان ارسال شده است، از طریق آن شماره حساب و لینک ارسال شده وارد حساب دلار پرفکت مانی خود شوید.

پس از ورود به حساب پرفکت مانی خود شما ۳ عدد را به شکل زیر احتمالا مشاهده می کنید:

  • G876543
  • E876543
  • U876543

حسابی که در ابتدای خود E  دارد مربوط به حساب دلاری شما است.

اگر می خواهید دستمزد خود را بصورت دلاری دریافت کنید این شماره حساب را به کارفرمای خود بدهید و از او بخواهید که دستمزد شما را به این شماره حساب در پرفکت مانی واریز کنید.

چک کردن حساب دلاری

اگر می خواهید حساب پرفکت مانی خود را چک کنید که آیا به آن پولی واریز شده است یا خیر باید بر روی کیف پول مورد نظر خودتان که در بالاتر شماره آن ها را دیدید کلیک کنید و روی گردش حساب کلیک کنید.

در این قسمت تمامی تراکنشات شما وجود دارد. پس از انجام هر تراکنش کد رهگیری داده می شود، شما می تواند کد رهگیری داده شده توسط شخص واریز کننده را چک کنید.

دقت داشته باشید تا زمانی که این کد را وارد نکنید، به حساب شما پولی واریز نخواهد شد!

دسته بندی:

پرفکت مانی

پرفکت مانی

پنج شنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۸

193 بازدید